Niečo omne a tíme.

Nuž, keď už ste jeden z toho mála fanúšikov tejto stránky, možno by sa patrilo aby som sa predstavil. Pochádzam z KE, volám sa Jozef, mám 22 rokov, som študentom VŠ. HockeyArene sa veujem už nejaký ten rok a toto je môj druhý tím. Prečo som sa vlasnte rozhodil vytvoriť túto stránku? Určite nieje mojím zámerom robiť nejakú masovú propagáciu hockeyareny, nebodaj kampaň pre svoj tím. Ide hlavne o výplň voľného času, taktiež som chcel okúsiť sústo vedenia vlastného webu a dosť času trávim aj sedením za PC. Okrem toho, pretože rád píšem články (niekedy som písal recenzie) tak si takto skracujem voľné chvíle. A ešte si aspoň udržujem lepší prehľad o svojom mužstve. 

 

Aby článok korešpondoval z nadpisom, tak pridám aj niečo o svojom tíme. Rôzne štatistiky a prehľad hráčov si môžte nájsť tu na mojej stránke. Môj tím mi bol pridelený 24.10.2010 niekedy okolo 1:00 hodiny rannej. Keďže už som z HA skúsenosti mal, tak som vedel ako rozbehnúť tím v ťažkých začiatkoch. Zpočiatku prvé 2 či 3 sezóny som sa vedeniu až tak nevenoval, ale neskôr ma HA znova pohltila viac, preto som obetoval manažovaniu aj viac času. Netrvalo dĺho a úspechy sa dostavili, svoj tím som v priebehu 2-3 sezón vytiahol z 9 ligy do 7, kde som sa na pár sezóny usadil. Samozrejme chcem stúpať vyššie a už druhú sezónu v poradí bojujem o postup, čo hlavne vidno na čase, ktorý HA venujem (hodinka max. dve denne). Priviedol som do tímu omnoho lepších hráčov, zlepšujem štadión upravujem formácie a taktiky atď. 

 

Dosť ma potešilo keď som videl ako sa na HA postupne zavádzajú nové veci a možnosti, čo  robí hru atraktívnejšou a dáva nám-manažérom viac priestoru ku manévrovaniu. Pamätám si časy, keď na HA sa dala nastaviť iba formácia a presilovkové a oslabovkové formácie, odvtedy sa toho veľa zmenilo a HA stále napreduje, výsledkom čoho je aj moje uvažovanie o kúpe SB-som síce dosť škrob ale raz ma to snáď zlomí.

 

Na diskusiách ma možno vidieť len vééľmi sporadicky, keďže miestna arogancia a namyslenosť ma dosť odrádza od diskutovania s tamojšími ESAMI, ale keď už ma niečo zaujme, vždy sa rád vyjadrím.

 

Toť vše omne čo som mal na jazyku a klávesnici. Dúfam, že sa vám táto stŕanka páči, hoi možno ani nie tak po estetickej ako po obsahovej stránke. Ak ste hráčom HA tak vám prajem veľa úspechov v hre, ak nie, tak všade inde, a hlavne v živote :)